Yönetim Kurulumuz, İYİ Parti Genel Sekreteri ve Basın Sözcüsü Sayın Mustafa Cihan PAÇACI Bey’i makamında ziyaret ederek, gündeme dair konuları değerlendirdiler. Kabulleri ve camiamızla ilgili görüşleri nedeniyle kendilerine teşekkür ederiz.
![](https://www.tohob.org.tr/wp-content/uploads/2021/05/D_0NQeAWkAApqmZ.jpg)
Yönetim Kurulumuz, İYİ Parti Genel Sekreteri ve Basın Sözcüsü Sayın Mustafa Cihan PAÇACI Bey’i makamında ziyaret ederek, gündeme dair konuları değerlendirdiler. Kabulleri ve camiamızla ilgili görüşleri nedeniyle kendilerine teşekkür ederiz.