08/11/2022

Gaziantep Minibüsçüler Esnaf Odası’ndan Birliğimize Ziyaret

Gaziantep Minibüsçüler Esnaf Odası Başkanı Sn. Sofu Çolak ve yönetim kurulu üyeleri Birliğimizi ziyaret ettiler. Esnaflarımızın genel sorunları ve çözüm için yapılan girişimlerin görüşüldüğü ziyaret ve değerli hediyeleri için teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dileriz.

Devamını oku
08/11/2022

Afyonkarahisar Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Sn İbrahim Karataş Birliğimizi Ziyaret Etti

Afyonkarahisar Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Sn İbrahim KARATAŞ Birliğimizi ziyaret ettiler. Mülkiyet Hakkı Kanun çalışmaları ile ilgili değerlendirmelerin yapıldığı görüşme ve ziyaretleri için kendilerine teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dileriz.

Devamını oku
04/11/2022

Mardin Kızıltepe Halk Otobüsleri Kooperatif Başkanı Sn. Zeynel İncesu Birliğimizi Ziyaret Etti

Mardin Kızıltepe Halk Otobüsleri Kooperatif Başkanı, Kızıltepe Şoförler Odası Yönetim Kurulu Üyesi ve TÖHOB Denetim Kurulu Üyemiz Sn. Zeynel İncesu, Birliğimizi ziyaret ederek, yapılan çalışmalar hakkında Başkanımızla değerlendirmelerde bulundular. Ziyaretleri için teşekkür ederiz.

Devamını oku
04/11/2022

Fethiye Halk Otobüsleri Kooperatif Başkanı Sn. Ayhan Yiğit Birliğimizi Ziyaret Etti

Fethiye Halk Otobüsleri Kooperatif Başkanı, Fethiye Şoförler Odası Yönetim Kurulu Üyesi ve TÖHOB Denetim Kurulu Üyemiz Sn. Ayhan Yiğit Genel Merkezimizde Başkanımızı ziyaret ederek, son gelişmelerle ilgili görüş alışverişinde bulundular. Ziyaretleri için teşekkür ederiz.

Devamını oku
03/11/2022

TBMM İçişleri Komisyon Başkanı Sn. Celalettin Güvenç, Başkanımızı Ziyaret Etti

TBMM İçişleri Kom.Bşk. ve Kahramanmaraş Milletvekili Sn. Celalettin Güvenç, Başkanımıza ziyarette bulundular. TBMM bünyesinde çözülebilecek sorunlarımızı bizzat takip ederek sonuca ulaştırmaya gayret eden Sn Başkanımıza teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dileriz.

Devamını oku
09/06/2022

Yönetim Kurulumuz Sn. İsmet Yılmaz’ı Ziyaret Etti

Yönetim Kurulumuz, TBMM İçişleri Komisyon Başkanımız Sn. Celalettin GÜVENÇ, TŞOF Başkan Vekilimiz Sn. Mehmet YİĞİNER ve KESOB Başkanımız Sn. Ahmet KUYBU ile birlikte, TBMM AK Parti Grup Başkanı Sn. İsmet YILMAZ‘ı ziyaret ederek, TBMM’de çözülecek taleplerimize ilişkin görüşme yaptılar.

Devamını oku