25/12/2021

Gelir Desteği Düzenlemesi Resmi Gazetede Yayımlanarak Yürürlüğe Girdi

Sektörümüzün temel sorunundan biri çözüldü ve bugün Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe girdi. Başta Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip ERDOĞAN olmak üzere, destek ve katkı veren tüm milletvekillerimize ve emeği geçenlere teşekkür ederiz. Kalan sorunların çözümü için girişimlere devam…

Devamını oku
23/12/2021

Yeni Üyemiz Bursa S.S.79 Nolu Mustafakemalpaşa Karayolu Yolcu Taşıma Kooperatifi’ni Merkezimizde Ağırladık

Başkanımız, üye olmak için Ankara’ya gelen, Bursa S.S.79 Nolu Mustafakemalpaşa Karayolu Yolcu Taşıma Kooperatif Başkanımız Sn Gazi Varol ÜREGEN ve heyetini Birliğimizde ağırlayarak, üyelik belgelerini takdim etti. Birliğimizin 84.üye kuruluşu olarak ailemize hoş geldiniz diyoruz.

Devamını oku
21/12/2021

Başkanımız, Gelir Desteği Konusunda TBMM Plan ve Bütçe Komisyonuna Bilgilendirme Yaptı

Talebimiz üzerine, camiamızın önemli sorunlarından biri olan, belediyeler tarafından verilen gelir desteği konusunda yaşanan aksaklıkların giderilmesi için yapılan ve Başkanımızın da Komisyona bilgilendirme yaptığı kanun teklifi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda kabul edilmiştir. Komisyonda kabul edilen teklifin önümüzdeki günlerde TBMM Genel Kurulunda görüşülerek yasalaşması beklenmektedir. Emeği geçen, katkı ve destek veren herkese teşekkür ederiz.

Devamını oku
11/12/2021

TÖHOB Kurullarımız, Düzce’de Olağanüstü Toplantıda Bir Araya Geldiler

TÖHOB Kurullarımız, Düzce’de olağanüstü toplantıda bir araya geldiler. Toplantıda, TBMM’nde sektörümüzün çözüme kavuşturulmasını beklediğimiz taleplerimize ilişkin konular değerlendirildi. Düzce Belediye Başkan Yardımcımız Sn Cengiz TUNCER ve Sn Burak PEKSOY’a teşekkür ederiz.

Devamını oku
28/11/2021

Bölge Toplantımız Ordu’da Yapıldı

Bölge Toplantımız, Çevre, Şehircilik ve İklim Dğş. Bakanlığı, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, Belediyeler, Esnaf Odalarının temsilcileri, illerden Başkanlarımız ve esnaflarımızın katılımı ile #Ordu’da yapıldı. Şoförler Odası Başkanımız Adem YAVUZ ve ekibine, Kentkart ve tüm katılımcılara değerli katkıları için teşekkür ederiz.

Devamını oku
21/11/2021

Heyetimiz, 49 No’lu Tekirdağ Halk Otobüsleri Kooperatif Başkanı Sn. Adem İNCEHASAN’ı Ziyaret Etti

Başkanımız, Başkan Vekilimiz, Genel Sekreterimiz ve Denetim Kurulu Başkanımız 49 No’lu Tekirdağ Halk Otobüsleri Kooperatif Başkanı Sn. Adem İNCEHASAN’ı ziyaret ederek başarı dileklerini ilettiler. İlgileri ve değerli hediyeleri için kendilerine ve ekibine teşekkür ederiz.

Devamını oku