10/04/2021

Kütahya Merkez Özel Halk Otobüsleri Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanlığına Yeniden Sn. Aziz GÜRBÜZ Seçildi

Kütahya Merkez Özel Halk Otobüsleri Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifinin genel kurulunda Başkanlığa yeniden seçilen Sn. Aziz GÜRBÜZ ve yönetim kurulu üyelerine üstün başarılar dileriz. Kütahya esnaflarımıza ve camiamıza hayırlı olsun.

Devamını oku
10/04/2021

Saruhanlı Özel Halk Otobüsleri Kooperatifi Başkanlığına Yeniden Sn. Ramazan Uzundal Seçildi

Saruhanlı Özel Halk Otobüsleri Kooperatifinin yapılan genel kurulunda Başkanlığa yeniden seçilen Sn. Ramazan Uzundal ve yönetim kurulu üyelerine yeni dönemdeki çalışmalarında üstün başarılar dileriz. Manisa Saruhanlı esnaflarımıza ve camiamıza hayırlı olsun.

Devamını oku
09/04/2021

İstanbul Şile Kooperatifi Başkanlığına Yeniden Sn. Serhat Altınyay Seçildi

İstanbul Şile Kooperatifi’nin bugün yapılan genel kurulunda, Başkanlığa yeniden seçilen Sn. Serhat ALTINYAY ve yönetim kurulu üyelerine, başarılı çalışmalarının devamını dileriz. Şile esnaflarımıza ve camiamıza hayırlı olsun.

Devamını oku
05/03/2021

TÖHOB Heyetimiz, Düzce Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası’nı Ziyaret Ettiler

TÖHOB Heyetimiz, Düzce Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Yavuz YILMAZ’ı ziyaret ettiler. Özel halk otobüslerinin sorunları ve çözüm önerilerinin değerlendirildiği görüşme ve ilgileri için değerli başkanımıza teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dileriz

Devamını oku
05/03/2021

TÖHOB Heyetimiz, Bolu Karaköy Özel Halk Otobüsleri Kooperatifini Ziyaret Etti

TÖHOB Heyetimiz, Bolu Karaköy Özel Halk Otobüsleri Kooperatifini ziyaret ederek, Kooperatif Başkanımız Fatih MÜLAYİM ve heyetiyle genel sorunlara ilişkin değerlendirmelerde bulundular. İlgileri için teşekkür eder, kolaylıklar dileriz.

Devamını oku
05/03/2021

Heyetimiz, Sakarya Servisçiler ve Özel Halk Otobüsçüler Esnaf Odasını ve Kooperatifi Ziyaret Etti

TÖHOB Heyetimiz, Sakarya Servisçiler ve Özel Halk Otobüsçüler Esnaf Odası Başkanı Cevat DEMİR ve Kooperatif Başkanı Süleyman KAHRAMAN’ı ziyaret ettiler. Genel konular ve esnaflarımızın yaşadığı sorunların değerlendirildiği görüşme ve ilgileri için başkanlarımıza teşekkür ederiz.  

Devamını oku