01/08/2023

Bünyan Şoförler Odası’ndan Birliğimize Ziyaret

Bünyan Şoförler Odası Başkanımız Serkan Dilekmen, Nusret Ermihan, Orhan Dedeoğlu ve Hazar Mailoğlu’nu Birliğimizde misafir ettik. Esnaflarımızın mülkiyet hakkı ve ücretsiz taşıma konularında Başkanımızla görüş alış verişinde bulunan heyete ziyaretleri ve değerli görüşleri için teşekkür ederiz.

Devamını oku
21/03/2023

Heyetimiz, T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Sn Adil Karaismailoğlu ile Bir Araya Geldiler

Heyetimiz, T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Sn Adil Karaismailoğlu ile bir araya geldiler. Bakan Yardımcımız Sn Selim Dursun, Ulaştırma Hizmetleri Düzenleme Genel Müdürü Sn Murat Baştor ve ilgili daire başkanlarının da hazır bulunduğu toplantıda, mülkiyet hakkı konusu değerlendirildi. Camiamızın taleplerine ilgileri ve çözüm için gayretleri nedeniyle Sn Bakanımıza ve ekibine teşekkür ederiz.

Devamını oku
21/03/2023

Heyetimizden Geçmiş Olsun Ziyareti

Heyetimiz, büyük depremde yakınlarını kaybeden ve kardeşi Ankara’da tedavi gören Kahramanmaraş Halk Otobüsleri Oda Başkanımız ve TÖHOB Yönetim Kurulu Üyemiz Sn Mustafa BALTACI’yı kardeşinin tedavi gördüğü hastanede ziyaret ettiler. Geçmiş olsun, başımız sağ olsun.

Devamını oku
20/03/2023

Yönetim Kurulumuz Tuzla-Topkapı Derneği’nin Olağan Genel Kuruluna Katıldılar

Başkanımız ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz Tuzla-Topkapı Derneği’nin Olağan Genel Kuruluna katıldılar ve ardından Özulaş Şirketinde son gelişmeleri değerlendirmek üzere olağanüstü toplantıda bir araya geldiler. Genel Kurulun İstanbul esnaflarımıza ve camiamıza hayırlı olmasını dileriz.

Devamını oku
08/03/2023

Esnaflarımızın Sorunlarının Çözümü İçin T.C. Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Bürokratları ile Görüşüldü

Başkanımız, Bitlis Özel Halk Otobüsleri Koop. Başkanımız Sn Ali Kaya ile birlikte Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı’nda görüşmeler yaptılar. Esnaflarımızın sorunlarının çözümü için T.C. Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı  bürokratları ile yapılan görüşmelerdeki ilgileri için kendilerine teşekkür ederiz.

Devamını oku
07/03/2023

Bucak Şehiriçi Minibüsçüler Derneği TÖHOB’a Katıldı

Bucak Şehiriçi Minibüsçüler Derneği Başkanı Sn Süleyman İnci ve yönetimi Birliğimizi ziyaret ederek büyük ailemize katıldılar. Başkanımızla esnaflarımızın ortak sorunları ve çözüm girişimleri hakkında görüşmeler yapan değerli heyete aramıza hoş geldiniz diyor, teşekkür ediyoruz.

Devamını oku