21/03/2023

Heyetimiz, T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Sn Adil Karaismailoğlu ile Bir Araya Geldiler

Heyetimiz, T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Sn Adil Karaismailoğlu ile bir araya geldiler. Bakan Yardımcımız Sn Selim Dursun, Ulaştırma Hizmetleri Düzenleme Genel Müdürü Sn Murat Baştor ve ilgili daire başkanlarının da hazır bulunduğu toplantıda, mülkiyet hakkı konusu değerlendirildi. Camiamızın taleplerine ilgileri ve çözüm için gayretleri nedeniyle Sn Bakanımıza ve ekibine teşekkür ederiz.

Devamını oku
17/03/2023

Başkanımızdan Sn. Binali Yıldırım’a Taziye Ziyareti

Başkanımız, TBMM İçişleri Komisyon Başkanımız Sn Celalettin Güvenç ile birlikte AK Parti Genel Başkan Vekili Sn Binali Yıldırım‘a vefat eden değerli anneleri için taziyede bulundular. Merhumeye Allah’tan rahmet, yakınlarına baş sağlığı ve sabır dileriz.

Devamını oku
07/03/2023

Bucak Şehiriçi Minibüsçüler Derneği TÖHOB’a Katıldı

Bucak Şehiriçi Minibüsçüler Derneği Başkanı Sn Süleyman İnci ve yönetimi Birliğimizi ziyaret ederek büyük ailemize katıldılar. Başkanımızla esnaflarımızın ortak sorunları ve çözüm girişimleri hakkında görüşmeler yapan değerli heyete aramıza hoş geldiniz diyor, teşekkür ediyoruz.

Devamını oku
27/01/2023

Yönetim Kurulumuz Olağanüstü Toplantıda Ankara’da Bir Araya Geldiler

Yönetim Kurulumuz olağanüstü toplantıda Ankara’da bir araya geldiler. Kanun çalışmalarında gelinen aşama ve beklentilerin değerlendirildiği toplantının camiamız adına hayırlara vesile olmasını dileriz.

Devamını oku
24/01/2023

Başkanımız Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Sn Adil Karaismailoğlu’nu Ziyaret Ettiler

Başkanımız, AK Parti Ankara İl Başkanı Sn Hakan Han Özcan ile birlikte camiamızın sorunlarını yakından takip eden ve çözüme önemli katkı veren T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Sn Adil Karaismailoğlu‘nu ziyaret ettiler. Yakın ilgileri ve gayretleri nedeniyle Bakanımıza ve İl Başkanımıza teşekkür ederiz.

Devamını oku
24/01/2023

Başkanımız T.C. Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Sn Murat Kurum’la Bir Araya Geldiler

Başkanımız, mülkiyet hakkı konusunu sonuca ulaştırmak için bugün bir kez daha AK Parti Ankara İl Başkanı Sn Hakan Han Özcan ile T.C. Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Sn Murat Kurum‘la bir araya geldiler. Talebimizi sonuca ulaştırmak için yoğun çaba harcayan Sn Bakanımıza ve İl Başkanımıza teşekkür ederiz.

Devamını oku
18/01/2023

TBMM İçişleri Komisyon Başkanımız Sn. Celalettin Güvenç’i Ziyaret Ettik

Yıllardır sektörümüzün her sorununda kapılarını yöneticilerimize her zaman açık tutan ve çözüm için her türlü girişimi yapan, TBMM İçişleri Komisyon Başkanımız Sn Celalettin Güvenç Bey’e camiamız adına teşekkür ederiz.

Devamını oku
13/01/2023

Isparta Özel Halk Otobüsleri Kooperatifi 2023 Olağan Seçimli Genel Kurulu Gerçekleştirildi

Bugün gerçekleştirilen Isparta Özel Halk Otobüsleri Kooperatifi 2023 Olağan Seçimli Genel Kurulunda, üyelerin teveccühü ile yeniden başkanlığa seçilen, aynı zamanda TÖHOB Genel Sekreterimiz Sn Faruk Daşdöner ve ekibini tebrik eder, başarılarının devamını dileriz. Hayırlı olsun.

Devamını oku