07/08/2023

Heyetimiz, TBMM Bayındırlık, İmar, Ulaştırma ve Turizm Komisyonu Başkanı Sn Adil Karaismailoğlu ile İstanbul’da Bir Araya Geldiler

Heyetimiz, TBMM Bayındırlık, İmar, Ulaştırma ve Turizm Komisyonu Başkanı Sn Adil Karaismailoğlu ile İstanbul’da bir araya geldiler. Görüşmede esnaflarımızın iki önemli beklentisi olan mülkiyet hakkı ve ücretsiz taşıma konuları değerlendirildi. Her iki konuyu da yakından takip eden ve TBMM bünyesinde çözülecek sorunlarda sektörümüze önemli destekleri olan Sn Bakanımıza teşekkür ederiz.

Devamını oku
01/08/2023

Ankara Milletvekili Sn Adnan Beker Birliğimizi Ziyaret Etti

Ankara Milletvekili Sn Adnan Beker, Türkiye Madeni Eşya Sanatkarları Federasyonu Genel Başkanı Sn Hayrettin Yıldırım, ANKESOB Başkan Vekili Sn Mehmet Ali Okumuş, Tüm Özel Halk Otobüsleri Koop. Birliği Genel Başkanı Sn Kurtuluş Kara ve Başkan Vekili Sn Aydın Bektaş’ı Birliğimizde misafir ettik. Camiamızın sorunlarının çözümü için TBMM’de de girişimlerini sürdüren Sn Vekilimize ve Sn Başkanlarımıza teşekkür ederiz.

Devamını oku
27/07/2023

Başkanımız, T.C. Hazine ve Maliye Bakan Yardımcısı Sn. Abdullah Erdem CANTİMUR’un Daveti ile Bakanlıkta Bir Araya Geldiler

Başkanımız, T.C. Hazine ve Maliye Bakan Yardımcısı Sn. Abdullah Erdem CANTİMUR’un daveti ile Bakanlıkta bir araya geldiler. Akaryakıtta vergi muafiyeti, Hasılat Esaslı Vergide KDV ve Gelir Vergisi oranlarında indirim, MTV ve özellikle deprem bölgesindeki esnaflarımızın tüm vergilerden muaf tutulması taleplerimizin görüşüldüğü ziyarette Başkanımız, acil tedbir alınmaz ise on binlerce ailenin geçim kaynağı olan sektörün sürdürebilirliğinin kalmadığını dile getirdi. İlgileri için kendilerine teşekkür ederiz.

Devamını oku
21/03/2023

Heyetimiz, T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Sn Adil Karaismailoğlu ile Bir Araya Geldiler

Heyetimiz, T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Sn Adil Karaismailoğlu ile bir araya geldiler. Bakan Yardımcımız Sn Selim Dursun, Ulaştırma Hizmetleri Düzenleme Genel Müdürü Sn Murat Baştor ve ilgili daire başkanlarının da hazır bulunduğu toplantıda, mülkiyet hakkı konusu değerlendirildi. Camiamızın taleplerine ilgileri ve çözüm için gayretleri nedeniyle Sn Bakanımıza ve ekibine teşekkür ederiz.

Devamını oku
17/03/2023

Başkanımızdan Sn. Binali Yıldırım’a Taziye Ziyareti

Başkanımız, TBMM İçişleri Komisyon Başkanımız Sn Celalettin Güvenç ile birlikte AK Parti Genel Başkan Vekili Sn Binali Yıldırım‘a vefat eden değerli anneleri için taziyede bulundular. Merhumeye Allah’tan rahmet, yakınlarına baş sağlığı ve sabır dileriz.

Devamını oku
07/03/2023

Bucak Şehiriçi Minibüsçüler Derneği TÖHOB’a Katıldı

Bucak Şehiriçi Minibüsçüler Derneği Başkanı Sn Süleyman İnci ve yönetimi Birliğimizi ziyaret ederek büyük ailemize katıldılar. Başkanımızla esnaflarımızın ortak sorunları ve çözüm girişimleri hakkında görüşmeler yapan değerli heyete aramıza hoş geldiniz diyor, teşekkür ediyoruz.

Devamını oku
27/01/2023

Yönetim Kurulumuz Olağanüstü Toplantıda Ankara’da Bir Araya Geldiler

Yönetim Kurulumuz olağanüstü toplantıda Ankara’da bir araya geldiler. Kanun çalışmalarında gelinen aşama ve beklentilerin değerlendirildiği toplantının camiamız adına hayırlara vesile olmasını dileriz.

Devamını oku
24/01/2023

Başkanımız Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Sn Adil Karaismailoğlu’nu Ziyaret Ettiler

Başkanımız, AK Parti Ankara İl Başkanı Sn Hakan Han Özcan ile birlikte camiamızın sorunlarını yakından takip eden ve çözüme önemli katkı veren T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Sn Adil Karaismailoğlu‘nu ziyaret ettiler. Yakın ilgileri ve gayretleri nedeniyle Bakanımıza ve İl Başkanımıza teşekkür ederiz.

Devamını oku