01/06/2021

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakan Yardımcısı Sn. İsmail ERGÜNEŞ Bey’e Hayırlı Olsun Ziyaretinde Bulunduk

Heyetimiz, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Bakan Yardımcısı Sayın İsmail ERGÜNEŞ Bey’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Genel konuların değerlendirildiği ziyaret ve samimi ilgileri için kendilerine teşekkür eder, yeni görevlerinde başarılar dileriz.

Devamını oku
18/05/2021

Başkanımız, Cumhurbaşkanımıza Acil Çözüm Bekleyen Taleplerimizi İletti

Başkanımız, bugün TBMM’de AK Parti grup toplantısından önce Sn Cumhurbaşkanımıza esnaflarımızın acil çözüm bekleyen taleplerini ilettiler. Katkı ve destek veren Cumhurbaşkanlığı Özel Kalem Müdürü Sn. Hasan Doğan Bey ve TBMM İdare Amiri Sn. Alpay Özalan Bey‘e camiamız adına teşekkür ederiz.

Devamını oku
18/05/2021

Başkanımız, Ankara Masası’na Açıklamalarda Bulundu

Başkanımız Ercan Soydaş: Hızla iflasa doğru gidiyoruz Tüm Özel Halk Otobüsleri Birliği (TÖHOB) Başkanı Ercan Soydaş, Özel Halk Otobüsü esnafına sahip çıkılması gerektiğine vurgu yaparak, “Kamu hizmeti yapıyoruz ve ücretsiz hizmet yaptırılan tek sektörüz. Dolayısıyla bu sektöre sahip çıkılması gerektiğini ısrarla vurguluyoruz. Yoksa hızla iflasa doğru gidiyoruz” dedi.

Devamını oku
09/04/2021

Gelecek Partisi’nden Birliğimize Ziyaret

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Sn. Feramuz ÜSTÜN ve Gelecek Partisi Ankara İl Başkanı Sn. Gülnur HAYRAN Birliğimizi ziyaret ettiler. İlgileri ve ziyaretleri için kendilerine teşekkür ederiz.

Devamını oku
08/04/2021

Yönetim, Denetim ve Danışma Kurullarımız Ankara’da Bir Araya Geldi

Yönetim, Denetim ve Danışma Kurullarımız, Petrol Ofisi HYS sponsorluğunda Ankara’da bir araya gelerek, ücretsiz taşıma ve gelir desteği konularını değerlendirdiler. Son aşamasına gelinen sürecin hassasiyetle takip edilmesi kararı alındı. Sn Arif KAVURMACI’ya teşekkür ederiz.  

Devamını oku
06/04/2021

Başkanımız, Hazine ve Maliye Bakan Yardımcımız Sn. Nureddin Nebati Bey’i Ziyaret Etti

Başkanımız, Hazine ve Maliye Bakan Yardımcımız Sn. Nureddin NEBATİ Bey’i ziyaret etti. Temel sorunlarımızın başında gelen ücretsiz taşıma konusunda, gelir desteğinin ücretsiz taşımayı karşılayacak şekilde arttırlması beklentimiz kendilerine iletildi. İlgilerine teşekkür ederiz.  

Devamını oku
31/03/2021

Başkanımız, Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sn. Murat Kurum’u Ziyaret Etti

Başkanımız, Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sn. Murat KURUM’u ziyaret etti. Yerel Yönetimler Gn. Md. Sn Turan KONAK’ın da bulunduğu görüşmede, acil çözüm bekleyen sorunlarımız ve önerilerimiz değerlendirildi. Kendilerine teşekkür ederiz. Kısa sürede çözüm, camiamızın en büyük beklentisidir.  

Devamını oku
30/03/2021

Birevim ile İş Birliği Protokolü İmzaladık

Zor bir dönemden geçen ve arayış içinde olan esnaflarımıza, araç yenilemede yeni imkanlar sunan Birevim ile işbirliği protokolü imzaladık. Farklı ve alternatif seçeneklerde ödeme imkanlarıyla oluşturulan sistemin, camiamıza hayırlı olmasını dileriz.

Devamını oku