Karadeniz Ereğli Çilek Özel Halk Otobüsleri Kooperatifi Denetim Kurulu Başkanı Sn. Faruk DENİZ, Ankara’da Başkanımızı ziyaret ederek, Belediye Başkanı Sn. Halil POSBIYIK Bey’in camiamıza selamlarını ilettiler. Teşekkür eder, başarılar dileriz.
![](https://www.tohob.org.tr/wp-content/uploads/2021/05/D-D3QWDWkAAHcTc.jpg)
Karadeniz Ereğli Çilek Özel Halk Otobüsleri Kooperatifi Denetim Kurulu Başkanı Sn. Faruk DENİZ, Ankara’da Başkanımızı ziyaret ederek, Belediye Başkanı Sn. Halil POSBIYIK Bey’in camiamıza selamlarını ilettiler. Teşekkür eder, başarılar dileriz.