TÖHOB Heyetimiz, Bolu Karaköy Özel Halk Otobüsleri Kooperatifini ziyaret ederek, Kooperatif Başkanımız Fatih MÜLAYİM ve heyetiyle genel sorunlara ilişkin değerlendirmelerde bulundular. İlgileri için teşekkür eder, kolaylıklar dileriz.
![](https://www.tohob.org.tr/wp-content/uploads/2021/05/EvtYlVxXMAs1uyR_pp.jpg)
TÖHOB Heyetimiz, Bolu Karaköy Özel Halk Otobüsleri Kooperatifini ziyaret ederek, Kooperatif Başkanımız Fatih MÜLAYİM ve heyetiyle genel sorunlara ilişkin değerlendirmelerde bulundular. İlgileri için teşekkür eder, kolaylıklar dileriz.